קליימברס - קהילת המטפסים של ישראל

קיר טיפוס בתל אביב

הגידול הבלתי פוסק בקרב קהילת המטפסים בישראל, מוכיח שקיימים מגוון יתרונות מאחורי העולם המרתק של קיר טיפוס. הוא אמנם עשוי להישמע כמו ספורט מאתגר מאוד מבחינה פיזית, כזה שמצריך שימוש באוצר מילים ומושגים שרבים לא מכירים, אבל כשמנסים מבינים מיד שהוא גם ממכר, מלהיב, ממריץ וממלא באדרנלין. קירות הטיפוס תורמים לגמישות, מחזקים את שרירי הגוף ומשפרים את הקואורדינציה, וכמו כן גם מעודדים את המטפסים להגיע הכי גבוה שיש – מכל הבחינות. אם תמיד חלמתם להתמודד עם הקיר מקרוב או שרציתם למצוא קיר טיפוס בתל אביב, קרוב לבית, זה הכי פשוט שיש.

אז איפה יש קירות טיפוס בתל אביב?

תוכלו לגלות מגוון קירות טיפוס באזור המרכז, החל מקירות מקורים (indoor) ועד לקירות באוויר הפתוח. אם אתם מחפשים קירות טיפוס מאתגרים ברמה הגבוהה ביותר, תל אביב היא ללא ספק העיר עם הכי הרבה מגוון והיא המקום המושלם לחפש ולפתור בעיות בולדרינג מורכבות במסלולים שתוכלו לתת בהם את כל מה שיש לכם.

מחפשים דווקא טיפוס הובלה ורוצים לעלות לגובה? תוכלו למצוא גם את זה בעיר הגדולה. וכשיש כל כך הרבה אפשרויות, האתגר האמיתי שלכם יהיה להצליח לבחור רק מקום אחד.

טיפוס indoor או טיפוס בקיר פתוח?

אם אתם מחפשים קיר טיפוס בתל אביב והסביבה, אתם ממש לא צריכים להגביל את עצמכם. ההיצע הרחב יאפשר לכם למצוא את ההתאמה המושלמת לכל רמה, גיל והעדפה אישית. קירות טיפוס הממוקמים באוויר הפתוח יכולים להישמע אטרקטיביים מאוד בימים נעימים, וייתכן שתרצו להכיר אותם מקרוב. עם זאת, בייחוד אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בתחום, תמצאו יתרונות רבים לטיפוס על קיר טיפוס בחלל מקורה ולנסות את מסלולי הבולדרינג השונים.

היתרון העיקרי הוא כמובן ביכולת לטפס לאורך כל השנה ובכל מזג אוויר, ולנצל את הגישה הנוחה למדריך צמוד. לחילופין, תוכלו לנסות מתחמים חיצוניים שכוללים קירות טיפוס מלאכותיים וממוקמים באוויר הפתוח, ולכן מהווים פתרון ביניים נוח שמאפשר ליהנות מכל העולמות.

מה עושים בתל אביב אחרי יום בקיר טיפוס?

קיר טיפוס בתל אביב הוא רק אחת מבין האטרקציות הרבות שהעיר מציעה. אם אתם מחפשים נוף שונה, אתם מוזמנים להמשיך לבילוי רגוע בחוף הים. רעבים? רכשו כמה מוצרים בסופר הקרוב ושבו בפארק הירקון לפיקניק (או הזמינו משלוח!) ואם אחרי צליחה של קיר טיפוס עדיין יש לכם כוח, חיי הלילה של תל אביב כאן בשבילכם בכל יום בשבוע!

כל קירות הטיפוס בתל אביב

iClimb תל אביב

שד רוקח 42, תל אביב

ויקינג תל אביב

השלושה 3, תל אביב

פרפורמנס רוק תל אביב

ריב”ל 3, תל אביב

הבלוק

יצחק אלישר, תל אביב